HAKKIMIZDA

2002 yılında Çorlu’ da şahıs şirketi olarak çalışmalarına başlamıştır.

2004 yılında kurumsallaşmasını tamamlayarak limitet şirkete dönüşmüştür.

2007 yılında Edirne şubesi açılmış,  ekipman ve araç yatırımları ile endüstriyel hizmet ağı genişletilmiştir.

2010 yılında TS  11672  <TSE>  belgesini  alarak, Türkiye çapında, yerel gaz dağıtım firmaları ve BOTAŞ teknik standartlarına uygun RMS-A , RMS-B ve RMS-C tip doğalgaz basınç düzenleme ve ölçüm istasyonları ile bölge regülatör istasyonları üretmeye başlamıştır. Bu özelliği ile bölgedeki tek istasyon imalatçısı firmadır.

2012 yılında, kendisine ait 5000 m2 açık ve 2800 m2 kapalı alana  sahip  Ulaş  fabrikasına  taşınmış, üretim  ve  depolama faaliyetleri tek bir çatı altında toplamıştır. Kartuşlu çelik doğalgaz filtresi üretimi için ASME belgesi alınmış mevcut TS11672 kapsamı genişletilmiştir.

mühendis yönetiminde, konularında uzman ve sertifikalıtoplam 30 kişilik dinamik kadrosuyla fark yaratır. Projelerini daha verimli planlayabilmekte ve iş  takibini daha kontrollü yönetebilmektedir. Sanayi  projelerinde iş  teslim sürelerini Asgariye  indirip, hizmet  kalitesinde  müşteri  memnuniyeti garanti etmektedir.

Teknik  ve  ekonomik ihtiyaçlarınız  doğrultusunda projeler oluşturulup  anahtar teslim  olarak  sizlere  sunulmaktadır. ALTAY üretilen proje bazlı çözümlerde mevcut  yapının ve müşteri isteklerinin doğru belirlenmesi, uluslararası ve yerel standartlara   uyumluluk,   öncelikli   mekanik   mühendislik  perspektifi ile mükemmelliği hedefler.